Loading...

Erdoğan Meksika'dan Obama'ya Seslendi: NEREDESİN BAŞKAN?

2,339 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 13, 2015

'GIKINIZ ÇIKMIYOR' DERCESİNE...OBAMA'YA DÜNYA 5 'TEN BÜYÜKTÜR DEDİ. BUGÜN BİZİM GÜCÜMÜZ ZAYIF OLABİLİR AMA GELECEK NESİLLER... ...'GIKINIZ ÇIKMIYOR'...'GIKINIZ ÇIKMIYOR'.
Erdoğan Obama'ya seslendi Neredesin Başkan?,
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'de 3 Müslüman gencin öldürülmesine ilişkin, "Sayın Obama'ya sesleniyorum, 'Neredesin Başkan' diyorum" dedi.
Son güncelleme: 13 Şubat 2015 08:03 Mynet haber bugün 11.220.616 defa okundu .

PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönder
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika ülkeleri ziyaretinin son durağı Meksika'nın başkenti Meksika'da, mevkidaşı Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto ile baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Daha önce 2 kez başbakan olarak buraya gelmiştim, bu üçüncü ziyaretim. 2 ülke ilişkilerini en geniş manada ele alma fırsatı bulduk. Burada 3 anlaşma yaptık. Ortak deklarasyonu imzaladık. 12 yıl önce aramızdaki ticaret hacmi çok komikti, 1,2 milyon dolardan, 100 kat arttırdık. 2018 yılını gelin her iki ülke olarak kültür turizm yılı olarak ilan edelim, vatandaşlarımızın rahat geliş gidişlerini sağlayalım. Karşılıklı vizeleri kaldıralım teklifi yaptık. Bir an önce THY'nin de buraya gelmesi için yetkili arkadaşlarımız çalışmaları yürütecek. 24 -25 Nisan'da Çanakkale'ye davet ettim, kendileri katılamasa da en düzeyde katılım sağlayacaklarını söylediler.

SAYIN OBAMA'YA SESLENİYORUM, NEREDESİN BAŞKAN DİYORUM
Amerika'ya yakın olduğum için buradan belirtmem gerekiyor. 3 Müslümanın öldürülmesi noktasında özellikle Başkan Obama, Kerry ve Biden'ın şu ana kadar hiçbir açıklama yapmamış olması manidardır. Bunlar terörist değil, bunlar Suriyeli Müslüman. Sayın Obama'ya sesleniyorum, neredesin başkan diyorum, Biden'a sesleniyorum neredesiniz diyorum. Siz bu tip olayda sessiz kalırsanız dünya da size sessiz kalacaktır. Dünya 5'ten büyüktür. Ölenlere rahmet diliyorum, öldüreni de lanetliyorum" dedi.Erdoğan Meksika'dan Obama'ya Seslendi: 'GIKINIZ ÇIKMIYOR',
Erdoğan Meksika'dan Obama'ya Seslendi: 'GIKINIZ ÇIKMIYOR',
Erdoğan Meksika'dan Obama'ya Seslendi GIKINIZ ÇIKMIYOR',
Erdoğan GIKINIZ ÇIKMIYOR,
Erdoğan neredesin başkan,
Erdoğan neredesin ey başkan,
Erdoğan nerdesin ey başkan.
Erdoğan 3 Müslüman genç için Obama'ya seslendi,

Comments are disabled for this video.
Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...