Loading...

FOLKLORAŠI ŠIROM SVETA - Ovo je Srbija (OFFICIAL VIDEO)

162,622 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 17, 2020

SNAGOM SRPSKE TRADICIJE, ZAJEDNO!

Autor pesme: Nikola Grbić Grba
Muzički aranžman: Miloš Mutapčić
Reditelj: Miloš Mutapčić
Izvršni producent: Milan Mutapčić i Saša Bogunović
Montažer: Miloš Mutapčić
Grafički dizajner: Bojan Adamović i Emilija Đuričić
Dizajn i miks zvuka: Miloš Mutapčić
Asistent produkcije: Nikolina Despot i Darko Batak


ZEMLJE UČESNIKA:
1. SRBIJA
2. AMERIKA
3. AUSTRALIJA
4. AUSTRIJA
5. ENGLESKA
6. FRANCUSKA
7. GRČKA
8. ITALIJA
9. KANADA
10. KINA
11. MAĐARSKA
12. NEMAČKA
13. REPUBLIKA SRPSKA
14. RUMUNIJA
15. SLOVENIJA
16. ŠVAJCARSKA
17. ŠVEDSKA
18. CRNA GORA

ANSAMBLI UČESNIKA:

ORKESTRI
1. KUD ,,Batajnica” – Batajnica
2. SKUD ,,Oplenac” – Toronto


PEVAČKE GRUPE
1. KUD ,,Batajnica” – Batajnica
2. SKUD ,,Oplenac” – Toronto
3. Ansambl ,,KOLO” – Beograd
4. Ansambl ,,VENAC” – Gračanica
5. CTKU ,,Kosta Abrašević” – Bačka Palanka
6. FA ,,Karanovac” – Kraljevo
7. CNTK Abrašević – Kragujevac
8. KUD ,,Jeleče”
9. KUD GIK ,,Banat – Pionir” – Zrenjanin
10. FA ,,Sveti Đorđe” – Beograd
11. KUD ,,Svetozar Marković” – Novi Sad
12. SKC ,,Vuk S. Karadžić” – Bačka Topola
13. KUD ,,Bor” - Bor
14. KUD ,,Abrašević” – Pančevo
15. KUD ,,Đoka Pavlović” – Beograd
16. GKUD ,,Ravangrad” – Sombor
17. KUD ,,Bratstvo” - Subotica
18. Ansambl ,,Dukati i Biseri” – Čikago
19. SFDE ,,Šumadija” – Milvoki
20. SC ,,Bonirig” – Sidnej
21. ,,Balkan Etno Orkestar” – Sidnej
22. FG ,,Oplenac” – Adelajd
23. SKC ,,Stevan Mokranjac” – Beč
24. KSD ,,Bambi – Beč
25. FG ,,Ravna Gora” – Birmingem
26. SKUD ,,Abrašević” – Pariz
27. KUD ,,Biseri” – Dransi
28. SKUD ,,Pontes Mostovi” – Trst
29. SFE ,,Kolo” – Hamilton
30. SSF ,,Sloga” – Stoni Krik
31. SKUD ,,Taban” – Budimpešta
32. SKSK ,,Sloga” – Štutgart
33. Srpski centar – Štutgart
34. KUD ,,Kolovit” – Gradiška
35. ANIP ,,Veselin Masleša” – Banja Luka
36. AKUD ,,Mladost” – Temišvar
37. KPSHD ,,Vuk S. Karadžić” – Radovljica
38. SKUD ,,Vidovdan” – Ljubljana
39. ANI ,,Abrašević” – Cirih
40. KUD ,,Dobroslav Radovanović – Kikac” – Bazel
41. SDIOU ,,Nikola Tesla” – Stokholm

SPECIJALNU ZAHVALNOST:
Nikola Grbić Grba
Svim učesnicima projekta

PRODUKCIJA
KUD ,,Batajnica" - Srbija
SKUD ,,Oplenac" - Kanada
2020.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...