Loading...

Agon Channel - Ca thu...?!

34,596 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 12, 2013

Ca Thu eshte nje emision investigativ ,argetues i bazuar ne aktualitet, mbi gjithcka qe ndodh ne realitetin shqiptar i pare nga syte e Saimir Kodres dhe Gentian Zeneli.
Nje program qe vjen cdo dite per publikun shqiptar trajtuar me humorin e moderatoreve dhe freskine e dy velinave.Nje program cjerres, ironik, pikant, i cili do tju "gozhdoje" perpara ekranit, jo vetem me humorin fin por edhe me tematikat dhe problemet nga jeta e perditshme.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...