Loading...

The Bloody Foreigners - Po Pe Merr Bre

33,211 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 29, 2010

Recorded Live in Battersea. Pimped up and mixed by none other than Dritero Nikqi (Mr Majoop).
Art Work: Fatos Bejta

Djali I mirë
Po punon
I shpise t'mirë
Po ngjinon

Me to s'ka
Edhe po m'son
Shoke boll ka
Pare u qun

Po Pe Merr Bre...

Nin familja fjalë I qon
Pse kit drogë pe përdoron
Mledhi metë ti a je n'veti
Qona paret me shku n'deti

Po Pe Merr

Sjom bo tokë po jom bo dhe
Nuk e marr une po t'boj be
E merr djali I Hamdisë
O me pare t'kulmit t'shpise

N'kafe t'palkav për nat rrin
Tri birra pa pare I pin
Edhe djelleve kur s'punon
N'kanta t'karitasit komt I qon

Po Pe Merr
Ai pe merr

Djali I mirë e po punon
I shpise t'mirë pak pare I qon
Me to s'ka so prevarant
Po I met emni djalit drogirant

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...