Loading...

Yurtdışından telefon alınır mı? Baba telefonların fiyatlarını karşılaştırdık!

35,262 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 12, 2018

https://shiftdelete.net/yurtdisindan-...

Uzun zamandır, hepimizin düşündüğü konuların başında, akıllı telefonların yurtdışı fiyatları yer alıyor. Peki, yurtdışından telefon almak mantıklı mı? Bu sorunun yanıtını, popüler telefonların ABD, Avrupa ve Türkiye fiyatlarını karşılaştırarak veriyoruz!

Yaptığımız karşılaştırmada güncel dolar ve Euro kurlarını baz aldık. Karşılaştırmaları ise, Galaxy S9+, Galaxy S9, Huawei P20 Pro, iPhone X ve iPhone 8 Plus modelleri ile yaptık! Peki, bu telefonların ABD, Avrupa ve Türkiye fiyatları arasındaki fark ne durumda? 

Samsung Galaxy S9+ modelinin 64 GB, 128 GB ve 256 GB kapasiteli modellerinin ABD, Avrupa ve Türkiye fiyatlarını araştırdık! Ortaya çıkan sonucu videomuzda bulabilirsiniz!


Benzer bir şekilde, Galaxy S9 modelini 64 GB, 128 GB ve 256 GB kapasiteli modellerinin 3 bölgedeki fiyatlarına baktık. Ülkemizde henüz 128 GB ve 256 GB kapasiteli modellerin satışa olmadığını da belirtelim.


Ülkemizde 4999 TL gibi iddialı bir fiyat ile satışa sunulan P20 Pro'nun Avrupa ve ABD fiyatlarına baktık. Bu telefonun ülke dışındaki fiyatlarını da videomuzda bulabilirsiniz!

256 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı kapasitede üretilen iPhone X modelini Türkiye'den almak mantıklı mı? Yoksa, Avrupa veya ABD gibi tercihlere mi yönelmek lazım? Cevabı videomuzda!

iPhone 8 Plus fiyatları Avrupa ve ABD'de ne durumda?
Avrupa'da ve ABD'de satılan iPhone 8 Plus modellerinin fiyatlarını inceledik. 256 GB ve 64 GB kapasiteli modellerin ülkemize göre fiyatları ne durumda? Türkiye'den mi alınmalı yoksa yurtdışından mı?


Yaptığımız karşılaştırma ile yurtdışından bu modelleri almak isteyenler yol göstermeyi amaçladık. ABD veya Avrupa'dan telefonu satın aldıktan sonra bu bedele kayıt ücretini de ekleyerek hesaplama yapabilirsiniz. Türkiye'den yapacağınız satın alımlarda ise 2 yıllık garantiye sahip olabileceğiniz de unutmamanızda fayda var.

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...