Loading...

BEIKS MEDIA SHOW - Dziękujemy, że byliście z nami do zobaczenia za rok!

940 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 4, 2016

Pragniemy podziękować za liczny udział wszystkim wystawcom oraz odwiedzającym naszą imprezę Beiks Media Show, która odbyła się w Centrum Kongresowym hotelu Gromada w Warszawie w dniach 17-18.10.2016 r.
Zainteresowanie Beiks Media Show przerosło nasze oczekiwania. Przyjemnością było gościć Państwa, móc wysłuchać interesujących komentarzy oraz uczestniczyć we wspólnych dyskusjach, podsumowujących panele wykładowe, warsztaty oraz prezentowane bogato produkty największych producentów światowych z branży film-foto-video. Wielką satysfakcją było również obserwowanie Państwa zainteresowania przedstawianymi przez prelegentów tematami. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie trwania Beiks Media Show okażą się cenne i pożyteczne, Państwa udział w imprezie będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z firmą Beiks BiK Machulski.
Było nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo aktywnie uczestniczyć w naszej imprezie. Bez Państwa udziału realizacja BEiKS Media Show 2016 nie byłaby możliwa.
Już dziś zapraszamy Państwa na następną edycję BEiKS MEDIA SHOW
Zespół BEiKS

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...