Loading...

LODRA CURLE

44,767 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 8, 2009

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Comments • 5

Momoe Ismaili
kush din ku me blejt nje curle du me pas në kolekcion t strumentave tmusikes
dizz iss
o daj, mi ke kput telat e shpirtit me ket NIBET zemra tu gzoft gjithmone
PlisiKokajve
Valla ,I vdekur me kan,pa u zgjue e me lujt smuj me lan...Gishtat dhe durt ju lumshin se e pasni djeg. Falemnderit z.Astrit per kete inc..Pershendetje.
ali xhepi
dikur hysa gjemaliu mahmut qeliku dhekujtim qeliku kan qene legjenda qe ju krahasoheshin me ustallaret e kosoves dhe me te mire tani ska ustallare si ata 
Fiqiri Allaraj
Shume e buker kusho...te trazhgohen
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...