Loading...

Rrëzohet zëvendësministrja e Integrimit Grida Duma

100,691 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 3, 2013

Me buzëqeshje dhe e gëzuar, pasi mbaron fjalimin e saj në Konventën e Partisë Demokratike për Barazinë Gjinore, zëvendësministrja e Integrimit Europian, znj.Grida Duma është rrëzuar. Të gjithë të pranishmit në Pallatin e Kongreseve kanë shtangur dhe kanë reaguar kur kanë parë që Grida tepër e emocionuar rrëzohet sapo lë podiumin. Asgjë tjetër nuk është vënë re përvecse heshtje totale dhe kamerat që kanë ndryshuar menjëherë objektiv.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...