YouTube home #ProudToBe

Loading...

Kariuomenes daina

384,379 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 2, 2009

Geras videeo , nors ir ne mano:D

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Comments • 404

Balvonas Zasinas
Vyrais ne gimstama , o tampama , tam ir yra skirta kariuomene , ir gerai kad esu joje, galiu tuo didziuotis ir stot i kova pries kitus kurie stos pries Lietuva ir mano draugus bei seima :))
New User
Kulka i tarpuaki gausi is lazerinio snaiperio ir bus po vyro :) kare.
Antoske Strabulis
ŽODŽIAI: Aš einu kuo toliau, aš žiūriu į priekį Nežinau aš takų, nežinau ką daryt Aš darysiu atšimus kai sakys vadas Bet aš, geriausias karys! Pried.  Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys. Aš žygiuosiu į priekį, aš žygiuosiu su šypsena Aš žygiuosiu tada, kai kai man vadas sakys Nebijau aš seržanto, nebijau aš karių kitų Ir rikiuotėj aš stoviu, Hey ramiai ir-r-r-r Pried.  Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys. O mes vakare vėliavą vėl nuleisim, O ryte mes tą vėliavą vėl pakelsim, Patriotai mes esam, patriotai, Lietuvos Ir giedosim mes himną ir širdys mums plaks Ir giedosim tą himną ir mums jo neužteks Mes žinosim, laimėsim ir užmušim ten, viens už kitus... Pried.  Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys. Nevėluokit jūs chebra į rikiuotę, Nes rytoj neužteks man laiko groti, Na o jeigu jau kas, kas pavėluos, Bėgs taip, niekas neatleis. Pried.  Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys. Na o greit neišskirs mūs ir tapsim draugais, Prisiminsim visi, kad žino-o-sim, Aš žinosiu, kad turiu visoj Lietuvoj Po draugą, po kariuomenės. Pried.  Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys. Mes priprasim prie visko, mes esam kariai, Mes priprasim prie aaa ah, Susipainiojau dainą ir sulaužiau šviesas, Aš žinosiu, kad man jos atleis Pried.  Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys. Mes dainuosim dainas bet kokias kai reikia, Ir naujokai pripras prie kariuomenės, čia tik laiko reikalas, Pried.  Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys Kas nebuvo kariuomenėj tas gaidys Kas nebuvo kariuomenėj mūs neišbaidys.
Esminis
+Antoske Strabulis Dėkoju. O akordai pagal mane tokie: G D Em C D.
Beat Box
pabandykit jus kiekviena ryta keltis 6valanda bekti  apie 10km paskui padaryt manksta pavalgyt ir vel sportuoti ir ju visa diena buna tokia. buna apie 1-2h gad duoda pasaudyt ginklus paardyt ir viskas. pirma pabandyk pavairuot sarvuoti m-113 ir palaikyk sunkuji kulkosvaidi nueik y karines pratybas pamatysi kaip ten viskas vyksta. sitie vyrai gina Lietuvos varda ir gins iki galo nes jie pasiryze ginti Lietuva jie tam dave priesaika jie atiduotu savo gyvybe uz Lietuva. beje pats stosiu y kariuomene ir tarnausiu Lietuvai tikiuosi pateksiu y toki bur kaip siame video.
Lukas Vaskevicius
jus patys gaidziai esat  nemokat dainuot tik tas su gitara moka grot
View all 5 replies
Lukas Kučinskas
+Aleksandras Lisauskas nuo gruodžio mėnesio ir aš būsiu tam ruošiamas :)
Aleksandras Lisauskas
+Lukas Kučinskas  Aš žinau kaip labai greitai ŽUDYT žmones. Va tą tai aš moku, aš tam ruošiamas...
Hide replies
Dovydas Vaičius
O cia daug komentatoriu idomiu :) jus pirma uzmirskit savo zonos bazarus del " gaidzio " :)
TheVimis
Juokingi komentatoriai, bet atlikėjai dainos ir nelabai gražiai pasielgė, statuto tikrai neteko skaityt vyrams.
Vilmantas LT
Patys gaidžiai bliamba jau vemt verčia nuo visokių mažvaikiu vaidinančiu ahujenus karius nes praėjo ten kažkokius kelių savaičių apmokymus :)
View all 3 replies
afex777
+Surelis Ltu Tai prie ko čia tėvas ir tu , pats gal kada būsi ir vyru tapsi.
Surelis Ltu
Dusk tu blet mano tevas joje buvo ir toki pyderai kaip tu neistvertu kaip tu..
Hide replies
vaidas stankevicius
už tokį išsidirbinėjima juos turėtu nubaus nes negalima filmuot ir talpint internete. Netik pasirodo kad patys trenkti bet dar iš karuominės pajuoka daro
View all 6 replies
Karolis karolis
fk,vf;.dp,fp;dv 115
Hide replies
Jordanas Kmieliauskas
Sudus cia dainuojat :) gerai man ir be jos ;)
Nacionalistas1994
Nes tu gaidys XDDD
Armandas N
gaidziai patys :D trept koja ir issibaidys
Rokas Jacevičius
i save paziurek
Genadij Ovčinikov
Tevynes labui
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...