Loading...

Normunds Rutulis - Ledus karaliene (oficiālais video)

25,001 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 3, 2013

„Dziesmas noskaņa pamudināja raudzīties 60-to gadu virzienā. Gan dziesmas autors maestro Pauls, kurš savās vīzijās saklausīja skanējumu kā tajos gados, gan Armands Treilihs, kurš dziesmas apstrādē izmantoja 60-to gadu digitalizētos efektus, gan Kristapa Krievkalna vadītais orķestra ieraksta process, kurš galu galā netika mākslīgi sinhronizēts vai intonatīvi labots -- tas viss deva pārliecību, ka arī video materiālam ir jābūt veidotam tam laikam atbilstoši. Kopā ar Jāni Jēkabsonu nonācām pie idejas realizācijas un cik nu varējām tos laikus attēlot, tik to darījām. Darbs paveikts pateicoties lieliskajai komandai, kuru kuplināja brīvprātīgie balles apmeklētāji un, bez šaubām, arī Aijai Selgai -- Brikmanei, kura neiedziļinoties Vasīlija Šukšina darbā teicami atveidoja galveno lomu. Forši, ka Rīgā ir atsaucīgi ļaudis, tādi kā Jānis Kuplis. Viņš uzticēja savu biroju-muzeju klipa pirmā kadra filmēšanai. Paldies saku arī kolēģim Andrim Freidenfeldam par radio runu pašā klipa sākumā. Arī VEF k/p komandai, īpaši pils labajiem gariem Raimondam un Ērikam. Viņi kopā ar Agri Ieviņu iedvesa dzīvību 50-to gadu beigās ražotajos prožektoros, mikrofonos un skandās. Pie tam Anrijs sagādāja tajā laikā Rīgā ražoto bungu komplektu. Ņemot to visu vērā rezultāts, manuprāt, ir lielisks." - tā par savu klipu saka Normunds.
Bet Jānis komentē -- „ Izdzirdot "Ledus karalieni" es jau pirmajā momentā sapratu, kādam ir jābūt video klipam skaistajai dziesmai - nebija ne divu domu - ir jātaisa 60-to gadu stilā, bet ar mūsdienīgu piesitienu. Šis viennozīmīgi ir pats interesantākais un oriģinālākais video klips pie kura izveides esmu strādājis. Vienmēr ir forši sadarboties ar Normundu, mūsu domas klipa radīšanas procesa laikā saskanēja pilnīgi visā un man ir ļoti liels prieks, ka izdevās izveidot dziesmai tik ļoti atbilstošu vizualizāciju."
Būtībā tas ir pirmais Normunda Rutuļa nopietnais video klips, kurā piedalījusies tik apjomīga komanda un, kura realizāciju uzņēmās Normunds pats.
Galvenajā lomā -- Aija Selga-Brikmane
Operatori Jānis Jēkabsons un Sergejs Skripa
Montāža un pēcapstrāde -- Jānis Jēkabsons (TumbaTV)
Gaismas -- Agris Ieviņš (A-Sound)
Dejas -- Aivars Teteris un viņa „Ķengurroks"
Grims -- Iluta Rutule
Frizierpakalpojumi -- Zane Krēsliņa
Slavenais Rīgas orķestris:
Roberts Rasa -- kontrabass, Anrijs Grinbergs -- bungas, Uldis Beitiņs -- ģitāra, Māris Ozols -- piano, Raivo Stašans -- saksofons, Indriķis Veitners -- saksofons,
Jānis Amantovs -- trompete, Lauris Amantovs -- trombons
Tehniskie palīgi -- VEF k/p speciālisti Ēriks un Raimonds.
Producents Normunds Rutulis.
Dziesma publicēta 10.01.2013.,
video publicēts 03.03.2013.

 • Category

 • Song

 • Artist

  • Normunds Rutulis
 • Album

  • Aizturi elpu
 • Licensed to YouTube by

  • The Orchard Music (on behalf of Mikrofona Ieraksti), and 3 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...