Loading...

#Można #Voelkel #motywacja

Życie, rozwój, biznes, humanistyka, marzenia - Piotr Voelkel i Andrzej Tucholski - Można!

19,537 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 8, 2014

O życiu, o pasjach, o rozwoju, o biznesie, o przeszłości, o przyszłości, o marzeniach, o humanistach, o naszej uczelni - Piotr Voelkel - współzałożyciel SWPS.

Przedstawiamy premierowy odcinek programu "Można!" - cyklu rozmów z ludźmi, którzy swoim przykładem pokazują, jak wiele zależy od nas samych i udowadniają, że naprawdę można!

Gospodarzem programu jest Andrzej Tucholski, autor bloga jestKultura.pl, student psychologii biznesu w SWPS.

Piotr Voelkel - przedsiębiorca, inżynier z wykształcenia, znawca sztuki i promotor polskiego designu, mecenas wielu projektów kulturalnych i edukacyjnych. Współwłaściciel Grupy Kapitałowej Vox – firm z branży budownictwa, wykończenia i aranżacji wnętrz. Założyciel Collegium Da Vinci w Poznaniu. Współzałożyciel Uniwersytetu SWPS. Twórca nowatorskiej koncepcji programowej School of Form (kierunek wzornictwo na poznańskim wydziale Uniwersytetu SWPS). Współtwórca Concordia Design – centrum designu i kreatywności w Poznaniu. Założyciel Fundacji Vox-Artis Promocji Polskiej Sztuki Współczesnej. Prezes Wielkopolskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, którego kolekcja współtworzy stałą ekspozycję sztuki współczesnej w poznańskim Muzeum Narodowym. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości oraz za osiągnięcia w działalności społecznej.

Można! to cykl rozmów z ludźmi, którzy swoim przykładem pokazują, jak wiele zależy od nas samych i udowadniają, że naprawdę można.
Gospodarzem programu jest Andrzej Tucholski, autor bloga jestKultura.pl, student psychologii biznesu w SWPS.

Transkrypcja części wywiadu: http://jestkultura.pl/2014/swiat-nale...

#Można! #Voelkel #motywacja #inspiracja #marzenia #biznes

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...