Loading...

PMH Leedskalnina i brak zwykłego magnetyzmu, czyli on miał rację, jest darmowa energia

846 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 30, 2016

PMH Leedskalnina po rozłączeniu na siłę wykazuje brak zwykłego magnetyzmu, nawet bardzo czuły kompas nie reaguje na powierzchnie stykowe. Jest tylko śladowe przyciąganie jednego ułożenia elementów, a w inny,m ułożeniu lub do innych metali nie ma reakcji. Czyli te świderki magnetyzmu Leedskalnina typu "N" i typu "S" oraz typu "Neutral" są innym rodzajem pola (inny rodzaj magnetyzmu) czyli "MAGNETIC CURRENT" jest jednocześnie prądem elektrycznym. A na pewno w stali pojawia się nadprzewodnictwo wysokotemperaturowe. PMH po impulsie prądu w przewoodzie ułożonym w środku tegoż układu powoduje trzymanie się elementów na wieki i to tak mocno, że hoho. Jednym słowem to jest Perpetual Motion (PMH Leedskalnin) - darmowy inny magnetyzm.
Nawet gadżety do gier online nie mają takich ekstra efektów.
Darmowa energia jest w zasięgu, czyli tu Stanisław Lem ma rację, że najwięcej energii jest w kawałeczku prózni - może to związki z eterm, bo eter pewnie kryje się między cząsteczkami żelaza w stali i to też w takiej zwykłej najtańszej.
Magnes neodymowy nie trzyma tak mocno, jak PMH Edwarda Leedskalnina, co własnoręcznie zbudował CORAL CASTLE gołymi rękami podnosząc ogromne skały po 35 ton (używał PMH w oddali, stosował jednoocześnie akustykę ze śpiewem i ...........).
Kiedyś też gadżety do gier online też będą korzystać z tych zdobyczy prawdziwej fizyki.
Czyli ta moda jest trendy - 21. wiek - widać moc.

Comments are turned off
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...