Loading...

Корчинський - новий Кабмін Зеленського. Порошенко та путч. Рада призначила Гончарука

28,150 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 30, 2019

✅ Telegram-канал Всесвітньо-Броварське Телебачення
➡️ https://t.me/v_b_t
✅ Instagram Дмитра Корчинського
➡️ https://www.instagram.com/dmitrokorch...
✅ Підписуйтесь на нове Всесвітньо-Броварське! Старе знищило ФСБ.
Новий парламент України розпочав свою роботу. Те, чого багато хто так боявся і очікував, нарешті починається - Зеленський тепер має свою фракцію в парламенті з конституційною більшістю. Відразу ж почалися нові призначення на ключові посади: новий прем'єр-міністр України тепер - Олексій Гончарук, наймолодший в історії. Новий спікер - одіозний Дмитро Разумков. Починають формувати уряд, лояльний новому президенту і ділити грошові потоки.
Не обійшлося без фарсу і скандалів у фірмовому стилі: "випадково" з'явилося повідомлення про те, що екс-президент Петро Порошенко начебто готує путч на грудень цього року, і що для цього начебто Аваков має залишитися на посаді голови МВС - щоб запобігти цьому.
Це відразу стало всеукраїнським мемом, і Дмитро Корчинський, звісно, не оминув ці недавні події. Путч, як він вважає, почнеться з місця, однаково віддаленого від кабміну і парламенту, і щоб Офіс Президента був неподалік.
Верховна Рада, як зазначає Дмитро Корчинський, у перший день працювала як конвеєр: керівництво Верховної Ради, голови комітетів, новий кабмін, позбавлення депутатської недоторканості. Але було дуже багато порушень регламенту: і це, звісно, найважливіше у великій політиці, найважливіше, щоб підтримувати державу. Саме на церемоніях, нормах, законах тримається будь-яка стійка структура.
Президент Зеленський цього не розуміє, і це найбільш тривожний дзвінок.

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...