Loading...

Android Asteroid - Marlene - Abbey Road Studios Live

19,684 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 13, 2013

Buy ANDROID ASTEROID on iTunes: https://itunes.apple.com/cz/artist/an...__Ile De France, 1934
Herečka Kate Hepburnová a Ernest Hemingway cestují do USA. Galavečeře v první třídě, Hemingway potkává "Berlínského Anděla" Marlene Dietrichovou. Je to láska na první pohled. Ernest a Marlene mají spolu vášnivý platonický vztah až do Hemingwayovy smrti v roce 1961. On jí říkal "Kraut" a ona mu říkala Papa. Jejich vztah jednou Hemingway popsal jako vztah dvou obětí nesynchronizované touhy.

Londýn, 1937
Marlene Dietrich je rozrušená ze zpráv o vzestupu nacistického vlivu v Německu. Tam je považována za zrádkyni, odmítla točit filmy pro propagandu. Jednoho dne požádá svého někdejšího přítele, herce Douglase Fairbankse Jr., aby jí pomohl s plánem zavraždění Adolfa Hitlera. Výměnou za souhlas s jedním výjimečným účinkováním německém filmu chce sjednat osobní schůzku s vůdcem, během které by jej mohla zabít otrávenou jehlicí do vlasů.

Berlín, 15. března 1939
Československý prezident Hácha je přinucen podepsat protektorát Čechy a Morava.

Commodore Records Studios, New York, 20. dubna 1939
Zpěvačka Billie Holiday poprvé natáčí legendární píseň Strange Fruit autora Abela Metropola o masakru černošských otroků ve městě Marion, state Indiana roku 1930.

Key Biscayne, Florida, 20. dubna 1939
Ernest Hemingway opouští svou rodinu na Floridě a vydává se přes more na své rybářské loďce. Chce začít nový život na Kubě. Na palubě s ním je jeho milenka Marta, se kterou se seznámil ve španělsku, kde pracoval jako zahraniční korespondent časopisu Esquire. Odpočívajíc na palubě ten večer, Ernest a Marlene se v jednom okamžiku spoji ve společném nevědomí.

Praha, Obecní dům, 20. dubna 1939
Protektorátní vláda pořádá v Obecním domě oslavu 50.narozenin Adolfa Hitlera. Hugo Haas zastavuje v novou škodu Superb před vchodem. Marlene je pozvána na krátkou osobní schůzku s vůdcem, na které ho chce zabít. Pohled se jí zastaví na špičce střevíce. Vzpomene si na Hemmingwaye. Slza dopadá neslyšně na její kabát. Zadní dveře se otevírají. Blesky fotoaparátů. Dietrich vchází do Obecního domu.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...