Loading...

Слідчий експеримент М120-15 «Молот»

19,546 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 12, 2018

11 липня на 233 загальновійськовому полігоні ОК «Захід», що у Рівненській області, відбувся слідчий експеримент в рамках провадження щодо розслідування розриву міномету М120-15 «Молот», який стався тут 6 липня і внаслідок якого загинули троє військовослужбовців, а дев’ятеро зазнали поранень.

Захід відбувався за участю заступника Міністра оборони України генерал-лейтенанта Ігоря Павловського, представників військової прокуратури Рівненського гарнізону, фахівців Київського науково-дослідного Інституту судових експертиз на чолі із його керівником Олександром Рувіним, співробітників Національної поліції та профільних спеціалістів Міністерства оборони України.

Під час згаданого експерименту були перевірені основні версії, над якими наразі працює слідство, намагаючись відтворити повну та об’єктивну картину цієї трагічної події. Визначена група слідчих та експертів, дотримуючись заходів безпеки, успішно здійснила на полігоні всі заплановані процесуальним керівництвом цього провадження заходи.

Зокрема, відбулися два послідовні підриви мінометів «Молот» в умовах максимально наближених до тих, які могли бути в момент надзвичайної події. Тобто, відповідно, досліджувалася дія на міномет вибуху із одним снарядом у його стволі, а також із двома мінами. На кожному етапі експерименту експерти збирали осколки та залишки мінометів для подальшого їх відправлення на низку досліджень.

Міністерство оборони України надало проведенню зазначених слідчих дій повне і максимально можливе сприяння, оскільки є зацікавленим в об’єктивному та повному розслідуванні причин та наслідків надзвичайної події, яка сталася 6 липня на Рівненському загальновійськовому полігоні.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...