Loading...

Emision mbi kartat e kreditit dhe te debitit ne Scan TV! I ftuar special Erion Maxhari (Emisioni 1)

755 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 1, 2011

Po ndiqni nje emision special dedikuar kartave te kreditit dhe te debitit. Ne kete emision eshte permbledhur dhe jane trajtuar ne vecanti temat e meposhtme:

- Cila eshte historia e kartave te kreditit dhe debitit, si kane lindur ato?

- Cilat kane qene perdorimet kryesore te kartave te kreditit ?

- Sa te sigurta jane kartat e sotme te kreditit?

- Te rejat e fundit nga bota e pagesave me karte.

I ftuar special ne kete emision eshte Z. Elvin Meka (zv Dekan ne universitetin UET) si edhe z. Erion Maxhari (Drejtor ne Departamentin e Kartave ne Fibank)

Biseda eshte shume interesante gjithashtu edhe temat qe trajtohen, ja vlen ta degjoni nese jeni ose jo zoterues i kartes Fibank.

Nese deshironi informacion me teper mbi kartat e kreditit dhe te debitit Fibank, ju lutem klikoni ne faqen e meposhtme:

www.fibank.al

Ose mund te na gjeni ne rrjetin social http://www.facebook.com/Fibank.Albania

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...