Loading...

"Ćwiczenia na mięśnie brzucha" - Trening w domu

892,201 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Apr 16, 2008

http://www.KuzniaKowala.pl/
Ćwiczenia na mięśnie brzucha w domu

:: Jak ćwiczyć mięśnie brzucha? Wygląd Twojego brzucha zależy od dwóch rzeczy: pierwszego, od powiększenia mięśni brzucha i drugiego, zminimalizowaniu ilości tłuszczu.

Bardzo dobrze się składa, bo mięśnie brzucha są jedną z wytrzymalszych grup mięśniowych. Umożliwia to jednoczesne zrzucenie zbędnego balastu i rozwój mięśni brzucha.

Popularne brzuszki, czyli pełne skłony z podniesieniem całego tułowia do kolan, to jedno z najgorszych ćwiczeń na mięśnie brzucha. Dlaczego?

Bo angażują one w dużej mierze mięśnie pleców, zamiast mięśnie brzucha. Sprawdź. Połóż się na plecach i zrób kilka takich brzuszków. Sprawdź, które mięśnie wtedy u Ciebie pracują brzucha czy pleców?

Powyższy tekst jest częścią poradnika, który dostaniesz po zapisaniu się na darmowe porady na temat ćwiczeń, na stronie: http://www.KuzniaKowala.pl/

Przedstawiony na filmiku trening jest przeznaczony jest dla osób ćwiczących na siłowni, które zawiedzione brakiem zadowalających rezultatów szukają nowego rodzaju bodźców do dalszego rozwoju mięśni brzucha.

Założeniem treningu jest uzyskanie większej masy mięśni prostych i skośnych brzucha, a więc jak najbardziej wskazana będzie dieta bogata w białko.

Wszystkich początkujących, którzy chcieliby spróbować tego treningu proszę o rozsądek i początkowe całkowite zrezygnowanie z obciążenia.

Autor tego treningu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny uszczerbek na zdrowiu ćwiczącego.

W czasie wykonywania ćwiczeń proszę o zwrócenie uwagi na technikę. Ćwiczenia wykonuj starannie, bez pośpiechu. Nie jest ważna szybkość, a intensywność ćwiczeń.

Więcej znajdziesz w poradniku na mojej stronie.

Zastrzegam pozostawienie w treści filmu jego nazwy "Ćwiczenia na mięśnie brzucha w domu" oraz linku do strony www.kuzniakowala.pl

pozdrawiam
Mateusz

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...