Loading...

Apciemo Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeju!

259 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 21, 2013

Samsung jauno tehnoloģiju darbnīcas „Iemācies un radi" ietvaros bērni un jaunieši no Īslīces SOS bērnu ciemata, kā arī Bauskas Ģimeņu stiprināšanas projekta radīja informatīvu video par Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeju.
Kopā ar Samsung tehnoloģiju speciālistiem darbnīcas dalībnieki apguva jaunāko mūsdienu tehnoloģiju -- video kameru, foto aparātu, viedtālruņu un planšetdatoru lietošanu. Iejūtoties video operatora, fotogrāfa un grafiskā mākslinieka lomās, viņi mācījās filmēt, fotografēt un apstrādāt uzņemtos attēlus. Eksperti palīdzēja iegūt un pilnveidot prasmes video kadrēšanā, montāžā, kā arī pēcapstrādē, kopīgiem spēkiem izveidojot digitālus stāstus par muzejā redzēto.

Jauno tehnoloģiju darbnīca tika organizēta Samsung starptautiskās bērnu un jauniešu atbalsta programmas Hope for Youth ietvaros, kas nodrošina iespēju SOS audžuģimeņu bērniem visā Eiropā apgūt un attīstīt mūsdienu tehnoloģiju lietotprasmes, tādējādi veicinot plašākas iespējas viņu izglītībai, turpmākai izaugsmei un radošām izpausmēm.

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...