Loading...

25 lat łączenia pokoleń – pomóż nam zrealizować Jubileusz Orkiestry Wieniawa

263 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 6, 2019

https://polakpotrafi.pl/projekt/25-la...
Ten jubileusz ma być kolejnym kamieniem milowym w historii orkiestry, punktem zwrotnym i symbolicznym, w którym chcemy pokazać dokonania ostatnich 25 lat. Pragniemy wejść na kolejny muzyczny poziom, ćwicząc i prezentując nowy repertuar. Planujemy zagrać dwa koncerty i wystąpić przed prawie 7000 ludzi. Chcemy zaprezentować adeptów z Małej Wieniawy, którzy są najmłodszym pokoleniem tworzącym zespół. Zamierzamy zarejestrować te wydarzenia i spełnić marzenia ponad 200 zaangażowanych osób.

Na motyw przewodni jubileuszu wybraliśmy WIELOPOKOLENIOWOŚĆ. Wieniawa to nie tylko zespół, ale i wielka rodzina, od najmłodszych - grających w Małej Wieniawie, po starszych i najstarszych - będących członkami Orkiestry Wieniawa, rodzicami, a nawet dziadkami muzyków :)
ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ORKIESTRY

Zostań już dziś Przyjacielem Orkiestry Wieniawa, dołóż swoją cegiełkę i wesprzyj inicjatywę ludzi o ogromnej pasji i zaangażowaniu, by 250 niesamowitych muzyków i osób zaangażowanych w przygotowania, mogło poczuć, że otaczają nas wspaniali ludzie, którym również zależy na rozwoju kultury i wspieraniu muzycznych talentów.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...