Loading...

#AdamKlimek #PatrykMikiciuk #TOTAL

Płyn hamulcowy | 1/2 | Patryk Mikiciuk Adam Klimek | Team Total

93,594 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Premiered Jan 26, 2020

Z opublikowanego ostatnio raportu dotyczącego stanu technicznego aut jeżdżących po naszych drogach jasno wynika, że płyn hamulcowy dla większości Polaków to sprawa trzeciorzędna. Czytamy w nim, że w blisko 70% pojazdów płyn powinien być natychmiast wymieniony, bo nie spełnia on żadnych norm. Tymczasem jest on kluczowy do prawidłowego działania układu hamulcowego i ma bezpośredni wpływ na drogę hamowania. Niestety pochłania również wilgoć i zanieczyszczenia, przez co traci swoje właściwości i powinien być regularnie wymieniany. Jak sprawdzić, czy nasz płyn spełnia swoje zadania? Na to pytanie odpowiadają Patryk Mikiciuk i Adam Klimek z Team Total. Mechanik podkreśla, że jedynym wiarygodnym testem jest sprawdzenie temperatury wżenia płynu. Zobaczcie!

Team Total to miejsce, w którym wszyscy miłośnicy motoryzacji znajdą coś dla siebie. Mamy inspirujące treści i fachowe porady.

TOTAL od lat odgrywa istotną rolę w świecie sportów motorowych. Wyścigi i rajdy są dla nas najlepszym źródłem zdobywana doświadczenia, które umożliwia nam prace nad innowacyjnymi produktami. Dzielimy się naszym doświadczeniem z kierowcami, co gwarantuje im optymalną ochronę, niezawodność i wydajność silników. Wszystko po to, aby jako pierwsi mogli minąć linię mety!

https://teamtotal.pl/

https://www.total.com.pl/

https://www.facebook.com/totalpolska/

#AdamKlimek #PatrykMikiciuk #TOTAL #TeamTotal #Hamulce

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...