Loading...

Peter and Jacob - W Spokoju

143,909 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 7, 2014

Najnowszy utwór laureatów 5. edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka, Piotra Szumlasa i Kuby Zaborskiego pt. „W spokoju” jest zapowiedzią debiutanckiej i w pełni autorskiej płyty tego duetu.

Posłuchaj również na:
iTunes https://itunes.apple.com/us/album/w-s...
Spotify https://play.spotify.com/album/7m72en...
Deezer http://www.deezer.com/album/7513561
Muzodajnia http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/a...


Duet, którego autorską piosenkę Emotions śpiewała spora część kraju, chowa się za pseudonimem Peter and Jacob, by zaprosić słuchaczy w świat niezależnej, popowej, smacznej muzyki. Świadomie nie-alternatywnej, nie-offowej, a niezależnej.

Piotr i Kuba zdecydowali się nie podpisywać kontraktu z żadną wytwórnią płytową. W ten sposób zostali jedynymi w Polsce laureatami telewizyjnych talent show poświęconych muzyce, którzy zdecydowali się na niezależność. Dzięki tej decyzji i nagrodzie z programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, mogli zostać nie tylko autorami tekstów czy muzyki, ale też producentami i wydawcami swojej płyty. Dodatkowo, sukcesem zakończyła się przedsprzedaż debiutanckiej płyty poprzez portal finansowania społecznego na portalu www.wpieram.to.

Producentem muzycznym płyty jest Mikołaj Blajda (dyrygent i aranżer, współpracujący m. in. z Zygmuntem Koniecznym, Janem-Kantym Pawluśkiewiczem i Zbigniewem Wodeckim). Duet odpowiada za wszystkie kompozycje, a teksty napisał Kuba Zaborski.

- To będą trzy głosy, jedna gitara i kilkadziesiąt innych instrumentów tworzących razem jedenaście kompozycji: dwie polskojęzyczne, dwie instrumentalne oraz siedem anglojęzycznych, których celem jest uczta z wrażliwości, delikatności i współodczuwania, na którą wszystkich serdecznie zapraszam – opisuje płytę Kuba Zaborski.

Album ukaże się w wiosną. Natomiast już teraz można obejrzeć teledysk do singla nakręconego przez Pawła Soję.

- „W spokoju” to bardzo emocjonalna i szczera opowieść o chłopcu mieszkającym w małym miasteczku. Dodatkowo, całość została utrzymana w klimacie lat 70-80, dzięki czemu historia nabiera jeszcze większej uniwersalności – opowiadają twórcy.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License
  • Song

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...