Loading...

Izolacja dachu skośnego - SkutecznaIZOLACJA Icynene

3,238 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 17, 2012

http://skutecznaizolacja.pl/
SkutecznaIZOLACJA to lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa przeznaczona do termicznej i akustycznej izolacji dachów, stropodachów, ścian działowych i dźwiękochłonnych, domów o konstrukcji drewnianych, domów energooszczędnych oraz pasywnych.

SkutecznaIZOLACJA to produkt kanadyjskiego producenta Icynene. 25 lat doświadczenia pozwoliło stworzyć izolacje o niepowtarzalnych właściwościach. Dzięki technologii natrysku pianki na izolowaną powierzchnię idealnie wypełnia każdy zakamarek i przestrzeń tworząc jednolitą, pozbawioną mostków termicznych warstwę. Otwartokomórkowa struktura zapewnia doskonałą izolację akustyczną pozwalając komfortowo mieszkać w swoim ciepłym domu. SkutecznaIZOLACJA zapewnia doskonałą paroprzepuszczalność, pozwalając usunąć nadmiar wilgoci np. ze źle wysuszonego drewna konstrukcyjnego. Pianka doskonale klei się do każdego podłoża (drewno, OSB, blacha, cegła, folia paroprzepuszczalna itp.) oraz jest elastyczna -- nie pęka i nie odrywa się od konstrukcji dachów czy ścian podczas ich ciągłych ruchów mających miejsce w dzisiaj i dawniej wybudowanych budynkach. SkutecznaIZOLACJA Icynene stanowi barierę dla podmuchów wiatru i swobodnego przemieszczania się mas powietrza w przegrodzie eliminując straty ciepła. Nie sprzyja rozrostowi pleśni , nie emituje żadnych związków, pyłów, zapachów i alergenów, nie zawiera związków rakotwórczych i substancji mających negatywny wpływ na warstwę ozonową ziemi. SkutecznaIZOLACJA zachowuje prawie niezmienne właściwości przez cały okres życia zaizolowanego budynku, nie opada, nie kurczy się, nie degraduje pod wpływem wilgoci, nie wymaga konserwacji -- trwale izoluje termicznie i akustycznie.

SkutecznaIZOLACJA Icynene wykonywana jest wyłącznie przez Autoryzowanych Wykonawców realizujących usługi na terenie całej Polski.

Zapraszamy na naszą stronę: www.skutecznaizolacja.pl

Comments are disabled for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...