Loading...

МОТИКА - Специјалци од Северна Кореа

56,783 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 19, 2012

МОТИКА - Како севернокорејските полицајци се справуваат со демонстрантите
__________________________
Вакво нешто до сега не сте виделе. Се прегрупираат, се трансформираат, како што тоа во дамнешни времиња го правела римската војска. Би било интересно демонстрантите да направат македонска фаланга, да видиме што ќе се случи :)

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...