Loading...

Express (KTV)

726 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 12, 2010

Express është emision i cili i kushtohet artit dhe transmetohet çdo ditë direkt në KTV. n' EXPRESS shikuesit mund të ndjekin tema të ndryshme, prej qilimave të kuq të Holliwood-it e deri te tezgat nëpër kafiqat e Prishtinës.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...