Loading...

Liqeni i Pogradecit - Estela Dashi, Julia Bardhushi, Fatos Morina

1,507 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Oct 29, 2011

My Dollar Store Albania - Tre pika në Tiranë: tek Komuna e Parisit, në rrugën e Shkollës së Baletit & në rrugën e Librit Universitar.

Liqeni i Pogradecit - Etyd - ideuar nga Estela Dashi (Drejtore e Përgjithshme e Televizionit Kombëtar Arbëria)

Kamera Bledar Mandia

Montazhi dhe Përpunimi Grafik: Marsel Zadrima

Pirro Vesho

Julia Bardhushi

TVA, Mars 2007

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...