Loading...

House for sale / rent in Tirana, Albania - Shtepi per shitje / qira ne Tirane

9,225 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 5, 2010

House for sale / rent in Tirana, Albania - Shtepi per shitje / qira ne Tirane

125m2 me balkone, ne katin e 6. Eshte afer ambasadave afer Samsungut.
Ka 3 dhoma gjumi, 2 banja, sallon me kouzhine, 2 balkone (te gjitha dhomat kane dalje ne balkon) dhe garazh te madh (me perspektive per tu mbyllur).
Shtepia eshte e re, e pabanuar. Cmimi i diskutueshem.

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...