Loading...

Dachówki płaskie - nowoczesne pokrycia dachowe

98,293 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 16, 2014

Przed budową lub rozpoczęciem remontu dachu, na początku zawsze pada pytanie:
- Jakie pokrycie dachowe wybrać?
- Jaki kolor dachówki?
- Dachówka ceramiczna czy betonowa?
- Dachówka glazurowana czy angoba?
Nowoczesne pokrycia dachowe to w dużej mierze nowoczesny design, dlatego dachówka płaska zyskuje coraz większą popularność. Remont dachu może być dobrą okazją do „odświeżenia" wyglądu budynku.
Jednym z ciekawszych rozwiązań pozostają betonowe, płaskie dachówki Tegalit marki BRAAS. Wytwarzane z zastosowaniem nowoczesnej technologii Protegon, pokryte zostały pigmentami, które odbijają do 300% więcej promieniowania podczerwonego. Latem temperatura na spodzie dachówki potrafi być aż o 10 stopni niższa niż przy zastosowaniu tradycyjnych rozwiązań. Dodatkowo minimalistyczny, zgeometryzowany kształt, świetnie podkreśla nowoczesny design budynków.
Tegalit Protegon to nie tylko dachówki, ale także dachówki kształtowe, jak gąsiory dachowe oraz szereg akcesoriów dachowych składających się na kompletny system dachowy. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom mamy pewność, że nasz dach nie tylko estetycznie wygląda, ale także doskonale spełnia swoje funkcje i będzie nam służył przez lata.
Marka BRAAS wprowadziła obowiązującą do 29 sierpnia 2014 promocję „Modny kształt 2014". Objęte są nią płaskie dachówki ceramiczne i betonowe. O rabaty należy pytać w punktach handlowych. Więcej informacji na temat specyfiki płaskich dachówek znajduje się w filmie.
W filmie pokazane są dachówki płaskie Turmalin, Tegalit, Opal, Teviva, Topas, Smaragd.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...