Loading...

image4you.eu | print your memories | Polski

6,073 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 7, 2016

http://onelink.to/image4you
możecie pobierać ! Google play oraz itunes

IMAGE4YOU print your memories

Zrób zdjęcia, wstawiaj kreatywne stemple i wydrukuj swoje wspomnienia !

Aplikacja IMAGE4YOU umożliwia zrobienie zdjęcia bezpośrednio z telefonu, dodanie na zdjęcie kreatywnego stempla / naklejki z odpowiedniej kategorii, dodanie do zdjęcia profesjonalnego efektu kolorystycznego czy też wstawienie własnego indywidualnego tekstu.
Dodatkowym atutem aplikacji IMAGE4YOU jest możliwość zamówienia profesjonalnych odbitek bezpośrednio z Twojego telefonu. Produkty jakie oferujemy są drukowane na najnowocześniejszych urządzeniach i na ekskluzywnych papierach, Dodatkowo produkty (zdjęcia) pokryte są aksamitną folią. Jak już dotkniesz nasz produkt po prostu się w nich zakochasz...musisz to sprawdzić !

JAK TO DZIAŁA ?

1. Pierwsze uruchomienie:
Pobierz aplikację image4you na swojego smartfona. Następnie poczekaj aż załadują się wszystkie dane (stemple / naklejki, produkty, efekty) - może to potrwać dłuższą chwilę wszystko zależy od Twojego internetu.
Po uruchomieniu aplikacji możesz wykonać zdjęcie, nałożyć stemple które wybierzesz ze zbioru kilkunastu kategorii. Możesz również stworzyć mozaikę z kilkunastu zdjęć lub wybrać zdjęcia z Twojej galerii.
Po zrobieniu zdjęcia lub wybraniu z galerii przejdziesz do kolejnego etapu

2. Dodawanie efektów:
Na tym etapie możesz dodać przeróżne filtry na Twoje zdjęcie, dodać indywidualny efekt, czy też wstawić nowe stemple / naklejki, a także tekst.
Nie musisz korzystać z dodatkowych programów aby upiększyć swoje zdjęcie.

3. Zapisanie zdjęcia:
Po dodaniu efektów Twoje zdjęcie zostanie zapisane w Twojej galerii. Na tym etapie możesz usunąć zdjęcie, udostępnić na portalach społecznościowych / social media lub wysłać np. MMS.
Na tym etapie możesz również zamówić wydruk tego zdjęcia.

CO TO SĄ STEMPLE / NAKLEJKI
Stemple / naklejki są stworzone specjalnie dla wszystkich użytkowników, którzy chcą w prostej formie wyrazić co w tej chwili robią lub gdzie aktualnie przebywają. Stworzone zostały odpowiednie KATEGORIE. W każdej kategorii znajdują się unikatowe stemple tematyczne. Między innymi są dostępne kategorie o tematyce: świętujemy, pory roku, pogoda, co robię, jak się czuję, ona i on ...
Aby wyróżnić naszą aplikację dokładane są kategorie okazjonalne np. święta, wydarzenia sportowe (olimpiada, mistrzostwa, piłka nożna), czy wydarzenia patriotyczne.

NOWOŚĆ !!! HIT !!!
KATEGORIA TU JESTEM
Kategoria dzięki której z automatu poinformujesz swoich najbliższych gdzie w tej chwili się znajdujesz lub gdzie było zrobione zdjęcie. Specjalne stemple zdradzą Twoją lokalizację. Możesz wykorzystać ją np. aby pochwalić się zdjęciem z wczasów, z miejsca które zwiedzasz lub po prostu poinformujesz co robisz w danej lokalizacji.

JAK MOŻESZ ZAMÓWIĆ WYDRUK
W każdej chwili możesz zamówić wydruk zdjęcia w różnych wielkościach i na rożnych materiałach z dostawą pod dowolny adres na całym świecie. Produkty jakie oferujemy wydrukowane są na profesjonalnych maszynach poligraficznych, ekskluzywnych materiałach pokrytych aksamitną folią. Wszystkie produkty są zapakowane w eleganckie pudełko. Produkty są bardzo dobrze zabezpieczone do wysyłki abyś cieszył się wyjątkowymi produktami które zamówisz.

Aplikacja stworzona w 10 językach ! umożliwia wydrukowanie i dostarczenie przesyłek na całym świecie pod dowolny adres ! Tego jeszcze nie było pozwól zrobić zdjęcie i wydrukować swoje wspomnienia !

PRODUKTY
(pamiętaj że ciągle dodajemy nowe produkty specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich):
- NOWOŚĆ pocztówka / kartka okolicznościowa 15x15 cm ! DARMOWA WYSYŁKA ! własne życzenia ! własnoręczny podpis ! SPRAWDŹ SAM TEN GENIALNY PRODUKT !
- zdjęcia polaroid 8x10 cm
- zdjęcia insta kwadrat 10x10 cm
- obraz na płótnie / canvas 22x22 cm
- NOWOŚĆ folia bez kleju ! takie cuda tylko u nas ! zapomnij o uciążliwych naklejkach !
- magnesy
- gra memories
- kalendarz 13 stron
- plakat / mozaika
- obraz w ramce aluminiowej (bardzo ekskluzywny produkt !)

MASZ PYTANIA ? napisz do nas !
office@image4you.eu

CZEKAMY NA CIEBIE !

image4you.eu - print your memories !

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...