Loading...

Plastusiowy pamiętnik audiobook mp3 - Maria Kownacka

1,144 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 9, 2012

Plastusiowy pamiętnik audiobook mp3 - Maria Kownacka, darmowy fragment - sprawdź całość na stronie: http://www.infoactive.pl/audiobooki-d...

Plastusiowy pamiętnik dla dzisiejszego pokolenia rodziców to powrót do czasów beztroskiego dzieciństwa. Plastuś stoi w jednym rządku z Kotem Filemonem, Winetou i Misiem Uszatkiem. Sam jednak wpisał się na listę lektur obowiązkowych rozpoczynając przygodę ze szkołą. W 1981 roku na podstawie książki powstała bajka muzyczna.

Od marca 2010 roku dzieci wraz ze swoimi rodzicami, mogą wsłuchiwac się w nowa interpretacją bajki. Dzięki doskonałemu lektorowi -- Pani Joannie Pach każdy z bohaterów posiada własną osobowość. Dzięki temu bajka ta pobudza u dzieci wyobraźnię, a sam tekst nie zdaję się być monotonny. Nawet przedszkolaki, które - tak jak na początku sam Plastuś - nie mają jeszcze pojęcia o życiu szkole, z łatwością wsłuchają się i oswoją z tym, co może je czekać już za kilka lat. A życie szkolne zapowiada się przecież wspaniale!

„Na pierwszej lekcji, zaraz po wakacjach, było lepienie z plasteliny. Pani rozdała dzieciom zieloną i czerwoną plastelinę i dzieci lepiły, co same chciały. Bronka ulepiła gniazdo z jajeczkami; Wicuś ulepił grzybki; chłopcy z pod okna ulepili samoloty, a Tosia ulepiła mnie — takiego malutkiego ludzika."

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...