Upload

Loading...

Kuzey Güney 2.Bölüm

1,035,800

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Sep 14, 2011

Ay Yapım Resmi Facebook Sayfası.....http://goo.gl/JRe1sK
Kuzey Güney Resmi Youtube Sayfası için tıklayın... http://goo.gl/TtzZg8
For Official YouTube Channel click here...http://goo.gl/TtzZg8
Нажмите здесь, чтобы перейти на официальный канал в YouTube...http://goo.gl/TtzZg8
للانتقال إلى القناة الرسمية على اليوتيوب اضغط هنhttp://goo.gl/TtzZg8

Kuzey Güney Fragmanlar için tıklayın... http://goo.gl/y8N9Fm
Kuzey Güney HD Bölümler izlemek için tıklayın... http://goo.gl/eSEpbc
Kuzey Güney Bölümler için tıklayın...http://goo.gl/Z94nZB

Özgürlüğüne kavuşsa da, bir daha asla kaldığı yerden hayatına devam edemeyeceğini anlayan Kuzey'i, öfkesi, her şeyin başladığı yere, Cemre'nin evinin önüne götürmüştür. Burada Güney ile Cemre'yi bir arada görmek, Kuzey'in yıllardır içinde sakladığı en derin yarasını yeniden kanatır. Kuzey, acısını öfkesiyle gizlemeye çalışsa da, geçen dört senenin sonunda, kaybedenin bir tek kendisi olduğunu fark eder.
Güney'in suçunu üstlenerek, oğlunun en büyük hayalinin de elinden alındığını bilen Sami, artık Kuzey'i yanlarında tutmanın bir yolu olmadığının farkındadır. Ailesinin ve Cemre'nin yakınında olmaya dayanamayan Kuzey içinse tek çıkış yolu, uzaklara gitmektir. Önündeki para engelini aşmanın yolunu da kendince bir yöntemle bulur.
Kardeşinin hayatını tehlikeye atma pahasını boks maçlarına çıktığını öğrenen Güney, Kuzey'e engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Hiç yüzleşmeden üstü örtülen "kaza gecesinden" sonra, Kuzey ve Güney arasındaki mesafeler kapanmayacak kadar büyümüştür. Kuzey'in kendisi için geleceğini feda etmesine izin veren Güney, çektiği vicdan azabıyla baş başadır.
Başından beri kızıyla ilgili hayalleri arasında Güney'e yer vermeyen Gülten, Kuzey'in de hapishaneden çıkmasıyla, bu ilişkiye karşı korkularına bir yenisini ekler. Kuzey'in Cemre'ye olan aşkınınsa, Gülten dışında farkında olan bir kişi daha vardır.
Banu, Güney'e olan ilgisini her dakika biraz daha açığa vururken, Cemre'nin hislerinde ne kadar haklı olduğunu ispat eder. Güney'in "Sinaner Şirketler Grubu"na yakınlığı, Banu'nun Güney'le ilgili planlarında kendisine daha çok güvenmesini yardımcı olur.
Sami ile Handan'ın evlilik yıl dönümlerini kutlamak! için aile arasında yenecek akşam yemeği, Gülten ve Cemre'nin katılımıyla renk değiştirir. Güney'in son anda Atilla Sinaner'in davetine katılmak zorunda olması, Cemre ile Güney arasındaki iplerin yeniden gerilmesine neden olur. Aynı gece, gizlice yeni bir boks maçı ayarlayan Kuzey ise Cemre'nin konuşmalarına şahit olmasıyla onu da yanında götürmek zorunda kalır. Kuzey ringdeki yerini alarak hayatı üstüne kumar oynarken, öğreneceği gerçekle ilk darbeyi izleyiciler arasındaki Cemre alacaktır.

Kuzey Güney Click For English Subtitle...http://goo.gl/fpntge
Kuzey Güney Özel Videolar için tıklayın... http://goo.gl/3XzC4U
Kuzey Güney Sezon 1 Seçilen Sahneler ... http://goo.gl/2Un3yH
Kuzey Güney Sezon 2 Seçilen Sahneler ... http://goo.gl/q4377q
Daha fazlası için tıklayın... http://goo.gl/nC55mK
Yeni yapımlarımızı görmek için tıklayın... http://goo.gl/Jwpbx8
Ay Yapım Resmi Web Sitesi...http://goo.gl/tX3MZN

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


Sign in to add this to Watch Later

Add to