Loading...

Mjekesi dhe Shkence

4,306 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 25, 2009

Shkencetaret po bejne perpjekje per te zbuluar nese ushtrimet fizike dhe ushqimi mund te ndihmojne ne ruajtjen e kujteses tek te moshuarit. Ekspertet paralajmerojne se deri ne vitin 2050 me shume se 106 milion njerez do te jene prekur nga semundja e alcajmerit.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...