Loading...

Bypass Show - Vizion Plus - Satire 09/17/12

1,960 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 28, 2011

Moderuar nga Agim Bajko, ky format risjelle ngjarjeve kryesore të javës te para nen nje kendveshtrim tjeter.
I konceptuar si nje revistë televizive lajmesh të përmbysura, stafi i By Pass zbret pas kuintave për të interpretuar atë që mund të ketë ndodhur, duhet të ketë ndodhur ose do të ndodhë me personazhet e skenës politike. "By Pass" u bën thirrje te gjitheve ta merrni seriozisht. Kjo, sepse humori i tij duke qenë therës dhe i thellë kërkon edhe njëfarë vëmendjeje. Humori i lehtë mund ta gjendet tjetërkund, por sic thonë anglezët 'gjërat e lira janë përherë për t'u dyshuar"

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...