IL
Upload

Loading...

Samsun Bafra Shqiptaret ne Turqi

30,372

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on May 3, 2007

Tjeter qytet qe jeton shqiptaret ne Turqi. Kjo video eshte per historike e mergimtarit. Nje bisedim ben baba dhe djali.
Edhe nje libra ka per SHQIPTARET NE VILAJETIN E SAMSUNIT http://www.kosovali.net/kosova_samsun...

Loading...

to add this to Watch Later

Add to