Loading...

Neil Wilde & Jakub Konieczko - Robbery

37 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 5, 2016

Harpiano Project Neil Wilde & Jakub Konieczko - Robbery
XII Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Hot Jazz Spring Częstochowa.
The Harpiano Show tworzą dwaj muzycy: Neil Wilde, angielski pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów oraz Jakub Konieczko, polski harmonijkarz, wokalista, autor muzyki. Pierwsze spotkanie obu panów miało miejsce podczas częstochowskiego festiwalu Hot Jazz Spring w 2013 roku. Już następnego dnia po zawiązaniu znajomości Jakub zagrał gościnnie na harmonijce ustnej podczas festiwalowego koncertu Neila i to już wtedy pojawił się pomysł, aby stworzyć duet.
W repertuarze duetu The Harpiano Show znajdują się utwory głównie z zakresu boogie-woogie, bluesa, rock and rolla oraz stylowych ballad. Podczas koncertów można usłyszeć autorskie kompozycje Neila Wilde’a, ale również takie utwory, jak What a Wonderful World (Luis Armstrong)czy Unchain My Heart (Ray Charles). Występ duetu, to nie tylko muzyka, ale również show podczas którego Neil gra na pianinie za pomocą m.in. nóg i łokci oraz mając instrument w pozycji pionowej a Jakub wykonuje solowe popisy grając na harmonijce ustnej. Występ The Harpiano Show – Neil Wilde, Jakub Konieczko to z pewnością niezapomniane przeżycie nie tylko muzyczne, ale również artystyczne.
Więcej informacji na stronie Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Hot Jazz Spring w Częstochowie http://www.hotjazzspring.eu

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...