Loading...

Military Complex Trailer

1,413 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 21, 2009

Chaser je bezesporu skvělá hra, o čemž mimo jiné svědčí i ten fakt, že jsem si ji mezi všemi ostatními vybral pro svou nezávislou tvorbu map a modifikací. Zatím nejambicióznější projekt, který jsem se rozhodl realizovat pro tuto slovenskou FPS, je projekt s názvem Military Complex. Bohužel, vzhledem k mé vysoké pracovní vytíženosti, je to taktéž projekt, který nejspíš nikdy nebude dokončen, rozhodně tedy ne v nejbližší době...

Nicméně nikdy neříkej nikdy. Věřte, že bych byl velmi rád, kdyby tento unikátní a dlouho slibovaný projekt jednoho dne spatřil světlo světa. Ve vývoji je už několik let a zanechal jsem v něm spoustu svého volného času. Proto stále doufám, že se najde více času k tomu, abych toto dílko dokončil. Nebude to asi hned ani v brzké době, protože má profesionální dráha leveldesignera si nyní žádá maximum času, ale někdy v budoucnu to snad konečně dopadne. (Tímto zároveň vyzývám případné zájemce, kteří by se chtěli na projektu podílet, že tato možnost tu vskutku je. Stačí se mi jen ozvat a můžeme to probrat.)

Abych alespoň trochu zase oživil projekt Military Complex, rozhodl jsem se vytvořit téměř sedmiminutový trailer, který vás krátce provede některými úrovněmi, a to navíc v HD rozlišení. Doufám, že se vám alespoň trochu bude toto video líbit, když si zatím hru samotnou zahrát nemůžete.

Více informací o projektu Military Complex naleznete na adrese http://www.doommap.cz

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...