Upload

Loading...

Disa sqarime nga surja El-Kehf-Xhamia Margegaj Shqiperi-@Imam.H.Arber Berisha. Pj 1.

32 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Dec 11, 2011

www.youtube.com/MultiMuslims
www.arber-berisha.it.gg
Ne facebook: Islami dhe shkenca lindje perendim
Donato për xhamin e bujanit në Raifeisen Bank Prishtinë Kosovë Konto xhirollogari: 1501150000836016 Swift code : RBKORS22
www.youtube.com/MultiMuslims

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...