Upload

Loading...

NAMAZI - Si të falemi, të gjitha hapat

232,517 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Dec 16, 2010

TË MËSOHEMI SHPEJT DHE LEHTË TË FALIM NAMAZIN. PËR 15 MINUTA, MËSO ABDESIN DHE FALJEN E NAMAZIT PËR TË GJITHA KOHËT.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...