Loading...

Natalia 'Natu' Przybysz - Niebieski (official video)

3,967,327 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 24, 2013

Utwór z nowego albumu Natalii Przybysz "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin". Do piosenki powstał teledysk, do którego zdjęcia odbyły się w Wiedniu.
http://natu.warnermusic.pl

Kołysząca piosenka "Niebieski", w stylu kojarzącym się z Janis Joplin, z piękną solówką na harmonijce ustnej, jest jedynym autorskim utworem na albumie "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin", który wypełniły interpretacje kompozycji z repertuaru niezapomnianej wokalistki.

Muzykę do piosenki „Niebieski" napisał Jurek Zagórski, gitarzysta towarzyszący artystce na koncertach, zaś tekst jest autorstwa NATU. Zdjęcia do teledysku zrealizowano w Wiedniu. Natalia tak wspomina pobyt w stolicy Austrii: "Wyjątkowy dzień z mamą w Wiedniu w towarzystwie fotografa, którego pracami zachwycam się od dawna. Mega spontaniczna produkcja. Ekipa filmowa: trzy osoby -- ja, mama i Bartek Pogoda".

Piosenka "Niebieski" została zakwalifikowana do finałowej dziesiątki konkursu "SuperPremiery 2013" na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Utwory wybrano spośród ponad 250 nadesłanych przez twórców z całej Polski!

Sprawdź w dystrybucji cyfrowej:
Deezer: http://www.deezer.com/pl/album/6594581
iTunes: https://itunes.apple.com/pl/album/koz...

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...