Loading...

Слідство.Інфо #150 від 5.11.2017: Райські папери

11,084 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 5, 2017

Навесні цього року учасники Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів а також Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP отримали доступ до нових документів і розпочали нове глобальне журналістське розслідування.
Його було названо «Передайз Пейперз» або «Документи з райських островів». Документи Paradise Papers були отримані з бермудського офісу фірми Appleby, компанії з Сингапуру та закритих реєстрів компаній з 19 країн. Журналісти німецького видання Süddeutsche Zeitung та консорціуму ICIJ працювали з понад 13 мільйонами документів, до роботи над якими долучилися більше 380 журналістів з 67 країн світу, включаючи OCCRP та українського партнера "Слідство.Інфо".

Слідство.Інфо - незалежна агенція журналістських розслідувань, що спеціалізується на масштабних корупційних оборудках та гучних кримінальних злочинах. Безкомпромісно, глибоко, цікаво.

Дивіться першими нові випуски програми “Слідство.Інфо” - щосереди на Громадському.UA та Першому Суспільному. Або підписуйтесь у Youtube - http://bit.ly/1Bq1x6o

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/slidstvo.info
Twitter: https://twitter.com/SlidstvoInfo
Vkontakte: https://vk.com/slidstvoinfo
Сайт: http://slidstvo.info

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...