Loading...

VCMS/Nietypowy wygląd menu + niestandardowe linkowanie

262 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 19, 2016

Na ostatnim w tym roku webinarium mogliście przekonać się, że VCMS daje mnóstwo dodatkowych możliwości, z których agenci turystyczni na co dzień nie korzystają.

A warto się nimi zainteresować, ponieważ jest to doskonały sposób na zaawansowane rozbudowanie swojej witryny internetowej.

Pokazaliśmy Wam jak w prosty sposób można połączyć wygląd i funkcjonalność dwóch widżetów w jeden wielofunkcyjny moduł nawigacyjny.

„Pasek zakładek” i „Pasek ofertowy light” - to dwa istotne narzędzie, których tajemnice marketingowe odsłonił trener MerlinX.

A jakie?

Zobaczcie sami oglądając szkolenie na Youtube.

Opinia jednej z naszych słuchaczek:

„Ania: :) Świetnie, odszyfrowanie jak zrobić zakładkę last minute bardzo się przyda :)”

Budujemy nasz produkt w taki sposób, aby działał sprawnie i stabilnie. Dzięki Waszym uwagom możemy usprawniać VCMS i sprawić, aby portal był jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników.

Dlatego czekamy na wszystkie Wasze sugestie. Piszcie do nas:

merlinsupport@e-systemy.com

http://dawid.merlinx.eu/webinaria − Formularz kontaktowy

Jednocześnie dziękujemy wszystkim użytkownikom VCMS za udział w szkoleniach organizowanych przez MerlinX. Ten rok był dla nas bardzo owocny i jednocześnie pracowity. Dzięki takiej formie szkoleń online przekazaliśmy Wam dużo ciekawych informacji i omówiliśmy najważniejsze nowości. Duże zainteresowanie z Waszej strony pokazuje nam, że warto prowadzić wirtualne warsztaty i mieć bezpośredni kontakt z agentami. Żegnamy się na tę chwilę i do zobaczenia wkrótce...

Uwaga!

Następny webinar 13 stycznia 2017 z mnóstwem nowości... Zapraszamy.

Wasz MerlinX Service Center

Loading...

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...