Loading...

SNE Otwock pantomima "Stworzenie Świata" Dorota Choszczyk Michał Kwiatkowski

4,980 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 18, 2012

wyk. Dorota Choszczyk, Michał Kwiatkowski.
Świadectwa po rekolekcjach
Szczęść Boże mam na imię Monika.
Otrzymałam wielką łaskę od Boga mogąc uczestniczyć w rekolekcjach prowadzonych przez grupę modlitewną z Otwocka. Witek, Dorota, jej mąż i Michał to czworo młodych ludzi pełnych poświęcenia i łaski Bożej.

W rekolekcjach wziełam udział od środy w spotkaniach wieczornych. Podczas środowej modlitwy z prośbą o uzdrowienie Jezus uzdrowił moje kolano, które było operowane 29.02.12r. Pan Jezus prosił mnie abym pogodziła się z śmiercią taty -- tak już jest, że ludzie rodzą się i umierają. Ci ludzie nie wiedzieli o mojej operacji i o stanie mojego kolana, tym bardziej nie wiedzieli o tym co mam w sercu jak silne emocje wzbudził we mnie film, który był wyświetlony tego wieczoru. Bardzo płakałam jak umarła jedna z bohaterek filmu jednoczyłam się z rodziną zmarłej w ich żałobie rozpamietując i przeżywając na nowo śmierć taty. Może ktoś zapytać skąd wiem, że to chodziło akurat o moje kolano i mojego tatę. Odpowiem - wiem ponieważ, gdy Pan Jezus powiedział ustami tych ludzi, że chce mnie uzdrowić z moich oczu popłynęły łzy oczyszczające moją duszę, serce zaczęło mocniej bić, czułam obecność Pana Jezusa. Noga zaczęła się zginać w kolanie. Mogłam na nią stanąć i nie czułam bólu. Dziękuje księżą z katedry i grupie z Otwocka za tak cudowne rekolekcje i bliskie spotkanie z Panem Jezusem.
Świadectwo Marianny

Podczas poniedziałkowej mszy uzdrawiającej Jezus uzdrowił moje sercez ogromnego żalu. Podczas mszy przytulając zdjęcie córki do serca i przepraszając po raz kolejny Pana Jezusa i Matkę Bożą za jej ciężkie grzechy czułam jak rośnie mi serce a moje żebra rozrywają moje ciało. Nie wiedziałam co to oznacza, pytałam Pana Jezusa ale odpowiedzi nie dostałam w poniedziałek. Wróciłam do domu zmęczona ale dziwnie szczęśliwa. Podczas środowej modlitwy o uzdrowienie dostałam odpowiedź od Pana Jezusa. To On uzdrowił moje zbolałe serce, powiedział mi, że mnie kocha i podoba Mu się to co robie. Czuję też, że Pan Jezus uzdrowił i uwolnił od zła serce i duszę mojej córki. Myślę, że już nie długo moja córka powróci na właściwą drogę wyjdzie z krainy ciemności do krainy światła. Chwała Tobie Panie!
Świadectwo Huberta

Nie miałem możliwości uczestniczyć w całych rekolekcjach. Dziękuje Bogu za czas który mi podarował. Wieczorne spotkania zwłaszcza to w środę zapamiętam do końca życia. Rekolekcje to wyjątkowy czas niesamowitej bliskości z Panem Jezusem, który też przeżywam uczestnicząc podczas każdej mszy świętej i modlitwy.

W środę podczas modlitwy z prośbą o uzdrowienie poprosiłem Pana Jezus aby uzdrowił ludzi potrzebujących na końcu poprosiłem o uzdrowienie kręgosłupa. Ukląkłem i gorąco się modliłem. Pan Jezus uleczył nie tylko moich bliskich ale i mój kręgosłup ale też dał mi wskazówki czego oczekuje odemnie w prowadzeniu firmy. Dziekuje Ci mój Jezu i oddaje Tobie siebie moją rodzinę i całe nasze życie!

Pan Jezus uzdrawiał również podczas kolejnych dni. W czwartek na rekolekcje zabrałem swojego dziadka, który jest wiekowy i trudno mu uwierzyć, ze zły może zmanipulować ludzi i nie tylko. Jego wiara była chwiejna ale po rekolekcjach dziadek się zmienił podczas mszy zaczął słuchać czytań i kazania przestały go interesować kobiety i ludzie znajdujący się w Kościele. W piątek podczas modlitwy o wylanie darów Ducha Świętego dziadek odczuł ciepło i dreszcze. Myśle, ze Duch Święty dopełnił swego dzieła.

Wspólnota SNE Otwock zaprasza mieszkańców Łomży na rekolekcje wielkopostne. Zaproszeniem jest przedstawienie pantomimy pt. "Stworzenie Świata". W pantomimie występują Michał Kwiatkowski z Dorotą Choszczyk. W dalszej części Witek Wilk dzieli się swoim świadectwem spotkania z żywym Jezusem.

 • Category

 • License

  • Standard YouTube License
 • Music

 • Song

  • Mont St.Michel
 • Artist

  • Mike Oldfield
 • Album

  • The Voyager
 • Writers

  • Mike Oldfield
 • Licensed by

  • WMG (on behalf of Warner Music UK); BMG Rights Management, ARESA, ASCAP, UBEM, CMRRA, and 5 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...