Loading...

PerpetumMobile - zderzenia kul o dwa razy większej masie - modyfikacja wahadła Newtona

255 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 10, 2017

Kule są bardziej sprężyste. Po lewej stronie zachodniej są trzy kule ważące po pół kilograma (fi 50mm), a po prawej stronie wschodniej jest 5 kul po ćwierć kilograma.
Jest sama darmowa energia. Przy odsunięciu mniejszej jednej odbija się tylko jedna dwa razy cięższa i to na tę samą odległość. Odległości się tu analizuje między środkami ciężkich kul.
Przy odsunięciu dwóch kul mniejszych jest też podobnie, czyli odbijają się w pierwszym momencie tylko dwie kule cięższe i też odległości są prawie identyczne.
Przy trzech jest podobnie.
To była pierwsza próba. Trzeba jeszcze zostawić to wiszące, aż żyłka cienka się ułoży, potem precyzyjniej trzeba wyregulować osiowość i zabezpieczyć klejem przed przemieszczaniem się żyłki w uchwycie. Wówczas jeszcze dokładniej będzie widać tę nadsprawność (Darmowa Energia, Free Energy, Freie Energie).
Widać, że prawdziwe B+R daje efekty, a takich pokazów jeszcze nie mają nawet gry online. Fizyka prawdziwa jest żywa i nowoczesna oraz prawdziwa. Energia pewnie pochodzi z eteru i z energii próżni, albo z wymiaru "X".
Newton tu obalony i to w słynnych dużych kulach wahadła Newtona (big Newton Pendulum)..

Comments are turned off
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...