Loading...

Emir - Ndoshta Gabova

350,151 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 10, 2012

http://www.facebook.com/emir.nexhipi
https://instagram.com/emirnexhipi/Ref:
Ndoshta gabova un
qe ty te deshta shum
ti sdite tdashurojsh
per asgje i dhe fun


Ti mthave qe um don
e kurr nuk um harron
prej dites qe takova
bone be qe um don
saher qe kena dal
mi thave shum fjal
tbesova si i marr
tdeshta si asni djal
e nala edhe kohen
thash me veti kejt bohen
nuk e dita qe ndahum
e zemrat tona largohen
se prita ket moment
qe ki me thon lem vet
sa e sa vite
domethon tjetrin e pret a?
nuk dita kurr me rrejt
nuk dita kurr met shajt
e ti dite shum shpejt
mue mem bo me kajt
aspak mos u kreno
veq pak nalu meno
Emiri qysh tka dasht
jo as ni djal nuk tdo
thave un jam e jotja
vertet une tbesova
i shprehe shum ndjenja
asniher un nuk dyshova
kejta ti fala
e nisa nga e para
edhe pse ma heret une
nuk kisha varra

Ref:
Ndoshta gabova un
qe ty te deshta shum
ti sdite tdashurojsh
per asgje i dhe fun

Um ktheve mu ka veti
qysh e pate mas lehti
edhe ike te tjetri
e tash ftyra ku tmeti
te un sikur melaqe
deri sa ti u knaqe
e kur i more kejt
shum shpejt mue ma rrase
ani be hallall tkoft
burrnin ma qite posht
ma fitove zemren
okej e jotja koft
un spo pendona hiq
edhe pse ndjenja vdiq
mo nuk jena as miq
e ti ? ti mete bitch
shum sene kan kalu
bashk me to un kom ndryshu
edhe nese kthehesh
so njejt met thon tdu
beso mo nuk ja vlen
ti apet genjen
edhe vet e vren
sikur une mo sun xhen
tjetri tpaska lan
ti kthehesh edhe kan
tash kallxom ti mu
ky rast a koka i ran
ska nevoj tdu mem than
sum ke than me mu kur je kan
ky osht gabimi jot ma i ran

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...