Loading...

#incitürkay #çizgifilm #film

Köstebekgiller 2 : Gölgenin Tılsımı | Türk Filmi Tek Parça (HD)

3,170,278 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 11, 2017

Perili Orman filminin devamı olan yapımda yine İnci Türkay Reyhan Asena Keskinci ve Ege Yazar'ın yanı sıra sevilen oyuncu Janset de yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Arzu Film yapıyor.

Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir. Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır.

Vizyon tarihi 22 Ocak 2016 (1s 25dk)
Yönetmen Kudret Sabancı
Oyuncular: İnci Türkay, Rayhan Asena Keskinci, Yiğit Ege Yazar devamı
Tür Aile, Çizgi film


Dram Filmlerimiz için Tıklayınız: https://goo.gl/ZWDtTK
Komedi Filmlerimiz İçin Tıklayınız: https://goo.gl/k7mGyK
Macera Filmlerimiz İçin Tıklayınız: https://goo.gl/4ewYKs
Duygusal Filmlerimiz İçin Tıklayınız: https://goo.gl/P1LKu8
Aksiyon Filmlerimizi İzlemek İçin Tıklayınız: https://goo.gl/bMmHa1

türk filmi,eski türk filmleri,yeşilçam filmleri,film izle,filmtürk,sineması'',Köstebekgiller 2 full izle,köstebekgiller 2 tek part izle,köstebekgiller full hd,Köstebekgiller 2 - Türk Filmi,en yeni türk film,türk komedi filmi,gölgenin tılsımı,gölgenin tılsımı izle,full hd gölgenin tılsımı,köstebekgiller,pelin ve caner,2016 komedi,inci türkay,yiğit ege yazar,full,hd,izle,çucuk filmleri,çizgi film,animasyon çocuk

#incitürkay #çizgifilm #film #sinema

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...