Loading...

Redon Makashi - Ku jam dhe ku je (Official Video)

54,784 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 7, 2012

©2012 Official Video, marrè nga albumi me titull "BOTA IME".
Fotografia: Marco Martini/Giacomo Favilla
Skenari/Regjia: Evi PeMa.
Imazhi: Evi PeMa
Realizuar ne Toscana.

Albumi "BOTA IME" u kurorèzua me cmimin KULT mè 29 Maj 2012 si albumi mè i mirè i vitit e u ndoq mè pas nga cmimi i videoklipit si interpretimi mè i mirè nè evenimentin Netèt e Klipit qè u zhvillua mè 08 Qershor 2012..

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...