YouTube home National Registration Day
Upload

Loading...

Tribunë Zürich Ahmed Kalaja Pyetje Përgjigje

46,334 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Dec 26, 2010

http://www.islamifejaevertete.com & http://www.audionur.com

Es-Selamu alejkum ju lutem që ta shpërndani këtë video aq sa keni mundësi nëpër uebfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmës emailit. Ndërsa ndalohet çdo publikim në youtube përveç me leje paraprake nga Stafi.

Tribunë Islame e mbajtur në Zürich më 18.12.2010 nga Hoxha i nderuar Ahmed Kalaja dhe Hfz.Aziz Alili në Xhaminë e Züryhut-Zvicer.

© Iniciativa "ISLAMI feja e Vertete"

Për më shumë video kliko këtu:
http://www.youtube.com/islamifejaever...

Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona kliko këtu:
http://www.youtube.com/subscription_c...

Për këshilla dhe sugjerime na shkruani këtu:
islamifejaevertete@gmail.com

Për më tepër kthejuni ueb-faqës zyrtare:
http://www.islamifejaevertete.com

Allahu ju shperblefte per kontributin tuaj!!!

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...