Loading...

FAZANERIJA KATLANOVO

1,164 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 3, 2014

Единствен регистриран репроцентар за производство на пердувест дивеч во Република Македонија. Комплетно е опремен и модернизиран со автоматски мониторинг на процесот во 2012 година. Годишно производство 35 000 фазани и 15.000 еребица камењарка. Заитересирани лица за набавка на ваков дивеч информации можат да добијат на 02/3115016 и кај раководителот на Секторот д-р вет мед Ивица Панчевски 070387334. Тимот на ЈАСЕН

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...