Loading...

Курс лекцій та практичних занять «Філософія. Теорія & практика»

1,604 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 14, 2016

«Філософія. Теорія & практика»

http://newacropolis.org.ua/uk/project...

Це курс лекцій та практичних занять, який об'єднує філософські вчення Сходу і Заходу, роботу над собою і роботу в команді, напрацьований методичний матеріал і практичні вправи.

ПІДХІД: Ми розуміємо філософію як гармонійне поєднання теорії та практики, пізнання себе та навколишнього світу та застосовування цих знань в повсякденному житті.

ТЕМИ ЗАНЯТЬ: Філософія Давньої Індії, Тибету, Китаю (Конфуцій), Єгипту, Греції (Сократ, Платон, Аристотель), Риму (Марк Аврелій, Сенека, Епіктет), Філософія історії, Цикли та ритми історії, Тенденції розвитку сучасного світу.

ДЕ ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ? відділення “Нового Акрополя” України у містах: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Івано-Франківськ

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ? Курс складається не лише з лекцій, а включає практичні заняття та неформальні зустрічі, перегляд і обговорення кіно, філософські ігри.

ЧИ ПОТРІБНО ЦЕ МЕНІ? Ви можете відвідати перше заняття і після того вирішити. На пробне заняття ВХІД ВІЛЬНИЙ.

ХТО Є НАШИМИ СЛУХАЧАМИ? Кожен може стати слухачем курсу незалежно від віку, освіти, статусу, статі, вірувань, політичних та соціальних розмежувань.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАТИМЕ КУРС? Заняття проходять один раз на тиждень, тривалість курсу – 5 місяців, протягом курсу – близько 20 занять.

ЗВІДКИ ЦЕЙ КУРС? Основою культурної асоціації «Новий Акрополь» є філософська школа, яка існує з 1957 року. Програма читається у більш ніж 50 країнах світу, в Україні – з 1991 р., на сьогодні – це 9 центрів по всій країні, у Львові – з 2003 р.

ЩО ДАЛІ? Після закінчення курсу можна продовжити навчання в «Новому Акрополі» на старших курсах та долучатись до культурних, соціальних та волонтерських проектів.

 • Category

 • Song

 • Artist

  • Bill Douglas
 • Album

  • Songs of Earth & Sky
 • Licensed to YouTube by

  • INgrooves (on behalf of Hearts of Space Records); AdShare (Publishing), CMRRA, UMPI, and 3 Music Rights Societies

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...