Loading...

Сајт на Годината 2012 номинации и победници

254 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 4, 2013

Сајт на годината е манифестација која по четврти пат во Македонија ги избира најдобрите веб сајтови во повеќе категории. Манифестацијата е организирана од Media Solutions и системот за онлајн реклами keep an eye, а под покровителство на Град Скопје и ИАБ Македонија.
Целта на манифестацијата е да придонесе кон развојот на веб сајтовите во Македонија и да ги промовира, развива и поддржува интернет медиумите, интернет маркетингот и севкупното интернет издаваштво во Македонија. Воедно, главна цел на манифестацијата е и да додели сертификати и признанија на луѓето кои работат на развојот на веб медиумите во Македонија.
Најдобриот веб сајт за 2013 ќе се прогласи на 10.12.2013 година во Скопје.

  • Category

  • Song

  • Artist

  • Album

    • Flutter
  • Licensed to YouTube by

    • [Merlin] Ninja Tune Ltd (on behalf of Ninja Tune)

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...