Loading...

Pistolet BERETTA 90 TWO

8,237 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 22, 2012

http://www.bron.pl/pistolet-asg-beret...
Prezentowana tu replika dokładnie odzwierciedla broń zaprezentowaną w roku 2006 jako następcę legendarnego modelu M92 FS.

Model 90 TWO powstał w odpowiedzi na międzynarodowy projekt militarny żołnierza przyszłości, który we Włoszech nazywa się "Soldato Futuro". Replika tego modelu produkowana przez koncern umarex jest wiatrówką o pełnej mocy; celowo nie zastosowano systemu blow-back aby pełna energia gazu CO2 była wykorzystana do wystrzelenia kulki. Atutem tego pistoletu jest ruchomy metalowy zamek, który nadaje replice autentyzmu.

Magazynek mieszczący się w rękojeści zawiera kapsułę CO2 oraz kulki i można go szybko wymienić dzięki systemowi DROP-OUT. Szyna WEAVER pod lufą umożliwia montaż osprzętu. W komplecie jest także osłona szyny.

Skuteczność, styl, tradycja

Firma Beretta istnieje od XVI wieku. Doświadczenie w produkcji broni jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wizerunek Beretty bazuje na konsekwentnym wdrażaniu nowoczesnych metod produkcyjnych i wykorzystaniu postępu technicznego.

Niemiecka firma Umarex cieszy się dużą renomą między innymi dzięki możliwości produkowania wielu modeli Beretty w wersji pneumatycznej - 92 FS, Cx4 oraz Px4 Storm. Znaczek licencyjny Beretta na replikach Umareksa zobowiązuje do utrzymania najwyższej jakości produkcji i zachowania elitarnego stylu.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...